JACOBS

Історія кави Якобс

Історія кави Якобс бере свій початок в далекому 1895 році. Швейцарський мільярдер німецького походження Йоганн Якобс, який більшу частину свого життя присвятив кавово-шоколадній промисловості, відкрив маленький магазинчик в місті Бремен, в Німеччині, де і став продавати каву, чай і шоколадні вироби. Він розумів силу підбадьорливої кави з найпершої випитої ним чашки і знав, що аромат - це більше, ніж просто знак високої якості. Для нього аромат став ключем, здатним відкрити магію кави, і його кінцевою мрією було донести це до людей. Так, 1985 рік, коли в маленькій магазинчик зайшов перший покупець, і став роком кави Якобс.

Хоча 1985 рік вважається роком заснування кави Якобс, товарний знак був зареєстрований в Імператорському Патентному відомстві лише 30 жовтня 1913 року. Бренд процвітав рівно до початку Першої світової війни, і продовжив свою діяльність, лише по її закінченню. Кава знову почала користуватися великим попитом. Зі зростанням популярності кави Якобс в 1926 році була заснована компанія Joh. Якобс & Co. OHG, а в 1928 році вони придбали моторизовану машину для продовження свіжості. В результаті чого каву Якобс стали продавати оптовим споживачам по всьому Бремену. Після цього в 1930 році була представлена знаменита «оригінальна упаковка» в кольорах Якобс кави. У 1982 році почалося виробництво кави в Берліні, а в 1989 році назва «Якобс Kaffee» було змінено на «Якобс Café». Наступним великим кроком в Якобс стала абсолютно нова система приготування кави в 2004/2005 році: машина TASSIMO. Завдяки їй за останні 15 років TASSIMO стала лідером на ринку систем закритих гарячих напоїв. Якобс кави процвітає і досі. П'янкий аромат і неперевершений смак так і ваблять спробувати каву знову і знову.

Види кави Якобс

Ви багато чули про надзвичайну силу чарівного аромату кави Якобс але ніколи не розуміли в чому суть? Тоді візьміть каву, вдихніть її неймовірний запах, сповна пориньте в кавову атмосферу і довіртеся нам. Ми із задоволенням розповімо вам всі тонкощі, адже з достатньою кількістю кави все можливо.

Гасло компанії: «кожна чашка кави, яку Ви п'єте разом, зближує людей». Ви точно знайдете щось на будь-який смак серед їх асортименту. Ми пропонуємо вам разом відправитися в світ видів кави Якобс і розібратися в них.

Компанія Якобс більше ста років виробляє каву на світовому ринку і вже давно отримала підтримку у покупців з усього світу, вони можуть позмагатися хіба що з LAVAZZA або

TCHIBO. Вони виробляють кілька видів, а саме:

  • традиційний мелений Якобс, який поділяють на 2 види - Monarch і Kronung. Між собою вони відрізняються кількістю змішаних Арабіки і Робусти, але обидва швидкі в приготуванні, що є очевидним плюсом;
  • Якобс в зернах. Знову таки 2 види-Monarch і Espresso, відрізняються ступенем прожарювання і смаком. Смак Monarch м'якше, а Espresso гірчіше;
  • Якобс Tassimo, Кава в капсулах, приготовалена спеціально для кавоварках. Вона прекрасно підійде любителям кави з кислинкою;
  • Якобс Millicano відрізняється від інших прекрасним п'янким ароматом і малопомітною гірчинкою;
  • Якобс 3 в 1 - це ідеальна суміш кави, цукру і вершків і ідеально підійде любителям м'якого смаку.

Всі ці види Ви зможете придбати на нашому сайті, ціна на Якобс кави вас приємно здивує.

Переваги та недоліки кави Якобс

Основний фактор, на який звертають увагу всі покупці - це ціна і якість. В цьому плані кава Якобс не поступається ні по одному параметру, адже ціна на Якобс кави дуже демократична. Її сміливо може дозволити собі сім'я, як з високий доходом, так і з середнім, або навіть мінімальним, оскільки великий і різний асортимент наданий в різних фасовках, точно так же, як і GIMOKA. З усім товаром Ви можете ознайомитися на нашому сайті і купити каву Якобс недорого.

Ще одним важливий плюс полягає в тому, що є, як і мелена кава, так і кава в зернах. Вибрати відповідний тип зможе кожен покупець, виходячи з переваг. Купити каву Якобс можна в нашому магазині.

Однак в кожному продукті є як свої переваги, так і недоліки. Вважається, що кава в зернах в рази краща і не залишає осаду на дві чашки. Однак якщо ви поспішаєте - мелена кава це хороша альтернатива, тим більше що в невеликих кількостях вона навіть корисна.

Купуйте і пийте каву з задоволенням, адже ні що не зрівнятися з прекрасною склянкою улюбленого ароматного напою.Показано з 1 по 20 з 58 (всього 3 сторінок)