TCHIBO

Історія кави Чібо

Заснована Максом Герцем в 1949 році, іменю кави Чібо більше 50 років символізує свіжість і якість на ринку кави. Початкова компанія, що займається доставкою кави поштою, перетворилася на багатонаціональне підприємство, що працює в багатьох інших секторах, крім звичайної роздрібної торгівлі кави.

Протягом багатьох років кава Чібо послідовно розширює свій асортимент і кількість каналів продажів. Її сильні бренди гарантують різноманітність і якість по всьому світу. Чібо є дочірньою компанією Чібо Holding AG, яка очолює і управляє портфелем і часткою групи компаній Чібо.

Випустивши BLONDE ROAST в 2017 році, кава Чібо стала першою великою маркою, яка привнесла в будинку злегка обсмажену каву. Легке обсмажування призводить до дивного вираження смаку крапельної кави, делікатно фруктового і з відтінком солодощів.

Зараз Чібо кава - це вигідна пропозиція для всіх. Це смак, що поєднується з ціною. Кава Чібо недорого можна купити на сайті - «Кава в Україні». Ціна на каву Чібо у нас різна, тому ви зможете вибрати ту, яка підходить саме вам.

Чому кава Чібо?

Деякі інші напої сформували нашу культуру так, як кава. Це частина нашого повсякденного життя, будь то вдома, в дорозі або на роботі. Оскільки смаки відрізняються, у більшості людей є улюблена кава. І в багатьох випадках вони купують її в Чібо. З самого початку Чібо відстоював каву вищої якості і неперевершену насолоду кави. Клієнти завжди пов'язували Чібо з видатним знанням кави-це бренд, якому вони можуть довіряти. Він не трохи, не поступається LAVAZZA або GIMOKA

Чібо в кінцевому підсумку розширила свій асортимент кави і стала повноправним дистриб'ютором, прийнявши німецького роздрібного продавця кави Eduscho, що додало Gala von Eduscho в портфель брендів. Чібо кава представлена у всіх класичних сегментах смаженої кави від кави без кофеїну до міцного еспресо.

Досвід Чібо з продажу кави заснований на багатому досвіді і дозволяє втілити в життя вражаючий світ кави, починаючи з її бурхливої історії, закінчуючи копітким вирощуванням кавових рослин і переробкою кавових зерен, аж до незліченних способів приготування напою.

Справа смаку: поради щодо правильного приготування кави Чібо

Ви самі можете зіграти свою роль у забезпеченні ідеального приготування кави вдома. Купити каву Чібо і скористатися цими невеликими порадами, що допоможуть зберегти якість кави і поліпшити смак готової кави.

  • Належне зберігання - ось що потрібно для насолоди смачною кавою. Важливим моментом тут є захист кави від кисню, вологи, світла і тепла. Якщо можливо, Зберігайте каву в герметичній непрозорій ємності з металу, скла або порцеляни. Кава залишається особливо свіжою, якщо зберігається в холодильнику - таким чином, цілі боби зберігають свій повний смак близько чотирьох тижнів, а мелену каву - два тижні.
  • Правильний розмір помолу залежить від конкретної суміші, як вона повинна бути підготовлена. Корисне правило: чим менше час приготування, тим краще помел.
  • Не всі варива створені рівними - мінерали і солі, що містяться у воді, використовуваній для приготування кави, сприяють смаку і означають, що один і той же кавовий продукт може мати різні смаки в залежності від регіону, тим самим завжди надаючи йому свій особливий характер. Не використовуйте киплячу воду для приготування кави, тому що це швидко робить її гіркою на смак.
  • Правильний час приготування залежить від інтенсивності смаку. М'яку каву слід варити протягом чотирьох-шести хвилин, тоді як для насиченої кави потрібно не менше шести хвилин. Якщо кава вариться занадто довго, вона стає гіркою. Занадто короткий термін варіння - і аромати не зможуть повністю розкритися.
  • Скільки меленої кави слід використовувати на чашку, залежить від смаку. Для кави, яка не є ні занадто міцною, Ні занадто водянистою, ми рекомендуємо від шести до восьми грамів меленої кави на чашку. Спеціальні ложки кави полегшують використання правильної кількості.
  • Звичайно, свіжозварена кава має кращий смак. Термос також допомагає зберегти її теплою і ароматною. По можливості уникайте використання конфорок, так як постійний нагрів створює гіркі речовини, які поступово роблять каву непридатною для пиття.

У наявности в магазині є не лише Чібо але і GEMINI, LAVAZZA, GIMOKA і багато інших. Ми будемо раді проконсультувати вас і допомогти вибрати правильний помел, щоб приготувати каву бажаної консистенції і смаку. У нас ціна на Чібо приємно здивує.Показано з 1 по 20 з 55 (всього 3 сторінок)