Мелена кава арабіка

Мелена Кава Арабіка

Арабіка - найперший вид кави, що з'явився в світі. З самого початку і до цих часів він тримає планку і вже кілька сотень років залишається найпопулярнішим видом, який люблять і цінують у всьому світі. Саме з нього почалася історія обожнюваного напою, що бадьорить і на сьогоднішній день саме арабіка займає 80% по вирощуванню на ринку кави. Її люблять і цінують за п'янкий смак і вишуканий аромат, який дарує заряд позитивних емоцій на весь день. Прийнято вважати, що перемелювати кавові зерна додумалися Ефіопські ченці, які використовували мелену каву арабіка як тонізуючий напій, прямо як розчинну каву.

Багато років європейці безрезультатно намагалися викрасти вишукане дерево і відвести на батьківщину, але все було безрезультатно. Дерево Арабіки дуже вибагливе, будь-які перепади температури згубно на ньому позначаються, йому комфортно тільки високо в горах. Всі спроби дістати мелену каву арабіка виявилися марними.

Переваги меленої кави Арабіка

Важливою перевагою кави є її ціна. Недорогу мелену каву арабіка ви можете придбати в будь-який час в нашому магазині. Ми продаємо тільки найкращі види і співпрацюємо з перевіреними постачальниками. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте тільки найсвіжіший, якісний напій кави меленої. Широкий вибір сортів дозволяє нам запропонувати вам великий асортимент смаків улюбленого напою.

Арабіка мелена має безліч плюсів. Така кава добре тонізує організм, дарує великий заряд бадьорості, енергії і сил на цілий день. З ним ви точно зможете не хвилюватися про те, що будете почувати себе погано протягом дня. Важливо і те, що в меленій каві мало кофеїну, вона майже нешкідлива і, навпаки, корисна для вашого організму.

Купити мелену каву арабіку можна в нашому магазині. Ми пропонуємо замовити улюблену каву прямо не виходячи з дому. Тепер для того, щоб насолодитися ним вам не обов'язково йти в кав'ярню, все буде доступно прямо на вашій кухні. З меленою кавою ви зможете зробити ритуал неспішного кавування можливим.

Аромат кави сприяє виробленню гормону радості і задоволення, від цього на душі відразу стає радісно. Помірна кількість позитивно впливає на центральну нервову систему: покращує настрій, підвищує фізичну і розумову активність.

Види меленої кави Арабіка

Існує безліч різних сортів Арабіки меленої кави, які вже давно завоювали загальне визнання, проте якість зерен розрізняються в багатьох аспектах в залежності від місцевості, на якій вони були вирощені. Наприклад, чим більш високо в горах вирощена кава, тим яскравіше її аромат і багатіші смакові параметри і чим нижче, тим більше в її смаку переважають нотки ледве помітної гіркоти. Особливо цінується мелена кава арабіка з Африки, яка відрізняється високою кислотністю, і м'якими ароматами фруктів і ягід. Мелену каву арабіка купити в сучасному світі можна будь-яким зручним для вас способом.

Найпопулярнішими сортами є:

  • Тіпікка перший сорт, який з'явився. Як правило, дерево дає дуже мало плодів, але його все одно люблять за солодкі нотки в смаку.
  • Борбон - старий сорт, що з'явився після тіпікка. Він більш врожайний, але при цьому більш вимогливий. У його смаку виразні фруктово-карамельні нотки і солодкий післясмак. Правильно підібрані час і температура обсмажування дозволяють повністю розкрити його смак і аромат кожного зерна.
  • Блу Маунтейн - самий елітний сорт, який вирощують дуже високо над рівнем моря. Він дуже вимогливий, тому росте тільки в горах. Кава полюбилася всім кавоманам своїм винним ароматом і приємним післясмаком. Майже весь урожай експортують до Японії.
  • Мудо Наво - найстійкіший до хвороб і менш примхливий сорт. Це високоврожайний гібрид Типіки і Борбона. Його смак гіркуватий, з ледве помітними солодкими нотками.
  • Маргоржип - природна мутація Типіки. Він менш примхливий ніж інші і його люблять за насичений смак з квітково-цитрусовими нотами.
  • Гейша - один з елітних сортів. У смаку гармонійно поєднуються ягідно-фруктові нотки з елементами цитруса.

Кожен з них відрізняється своїм неповторним ароматом, унікальними смаковими якостями. Крім сорту, кава надає смак і аромат, ступінь помелу і обсмажування. Ароматичні речовини, що містяться в зернах, в момент обсмажування розчиняються в ефірних маслах. Саме тому мелену каву арабіка люблять більше, ніж каву в зернах.Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)