Купаж

Історія купажного чаю

Чорний і зелений чай найпопулярніші напої. У світі налічуються сотні видів ароматних напоїв. Вони бувають з різними добавками і без, з різними смаками, ароматами і ціновими категоріями, а збирають і виготовляють чаї майже у всіх країнах світу. У нас велику популярність отримав чорний чай. Вважається, що його п'ють майже 80% українців, а кількість випитого в день напою досягає до п'яти кухлів. Не існує спеціальних дерев, на яких ростуть листочки для чорного або зеленого чаю. З одного чайного дерева збирають листи, а потім, після їх обробки і ферментації, отримують два види напою. Їх називають «чистими», але поряд з ними популярність отримали купажі, так звані змішані сорти чаю. Так вийшло, тому що кілька тисяч років тому асортимент видів не відрізнявся особливою різноманітність, вихід знайшли і придумали купажний чай.

Історія чаю загадкова і містить в собі багато таємниць і легенд. Одна з них розповідає, як щури прогризли великі мішки з різними сортами чаю, які перевозили в трюмі корабля. Вони перемішалися між собою і торговцям нічого не залишалося, як зібрати все разом. Однак в кінцевому підсумку смак вийшов навіть більш насиченим і смачнішим, і здивував навіть аристократів. Вірити цьому чи ні вирішувати вам, але країною, в якій придумали купажний чай, вважають Англію. Англійські торговці часто вдавалися до купажування чаю. Вони часто додавали сухий чай до відволоженого і перемішували його. Цей процес набув популярності, коли англійці почали возити чай з Індії. Там не було великої різноманітності сортів, тому шукали нові альтернативи.

Види чаю Купаж

Залежно від технології обробки чайного листа виділяють чорний, зелений, червоний і навіть жовтий чай. Всі вони відрізняються між собою особливостями смаку і аромату. Фахівців, що роблять чай купажний, називають тітестерами. Зазвичай у них загострено почуття нюху і смаку. Вони створюють ідеальні пропорції і домагаються максимального якісного змішування і роблять чай смачним і ароматним, а потім, як правило, дають їм торгові назви. Часто звертають увагу на головний інгредієнт і називають по ньому. Наприклад, якщо чай називається «високогірний», це не означає, що всі його компоненти збирали на висоті в сотні метрів вище рівня моря. У ньому можуть бути як такі, так і сорти зростаючі на невисоких пагорбах. Як правило, в одному чаї можуть бути зібрані до двадцяти сортів чаю. Їх смак і аромат залежить від багатьох факторів. Температура, погода і багато іншого впливають на якість такого чаю.

Найпопулярніші англійські купажі, про які чули в усьому світі, називаються:

  • Англійський Сніданок;
  • Цейлонський Сніданок;
  • Ірландський Сніданок;
  • Ерл Грей;
  • Нахабний Фрукт.

Дуже популярним стає купажування чаю Пу Ер. Більшість млинців роблять з купажованої сировини. Це робиться в першу чергу для того, щоб досягти балансу смаку. Наприклад, в одній провінції він міцніше, а в іншій недостатньо. Щоб отримати золоту середину - їх змішують і отримують абсолютно новий, відмінний смак.

Купажування має на увазі під собою дуже тонку роботу. Купажний чай це результат хорошого знання всіх сортів, відповідальний підхід до роботи і висока чутливість. Купити купажний чай ви зможете в нашому магазині. Різні купажі чорного і зеленого чаю і не тільки, вже чекають вас. Пропонуємо вам відкрити для себе абсолютно нові види і композиції, зануритися в море чарівного смаку і аромату прекрасного напою, не виходячи з дому. Чай купажний - це абсолютно нова історія, яка чекає вас прямо зараз.

Переваги і користь чаю Купаж

Відомо, що чай сам по собі дуже корисний напій. Кожен вид зберігає лікувальні властивості, тому чай з добірних змішаних сортів чорного і зеленого чаю - справжня новинка смаку і аромату. Для того, що він максимально зберіг свої властивості і примножив їх, змішують тільки найякісніші крупнолистові сорти. Їх обробляють за суворою технологією і зберігають в максимально комфортних для них місцях.

У своєму співвідношенні купаж покращує роботу шлунково-кишкового тракту, сприяє зміцненню судин і служить хорошою профілактикою захворювань серця. Він легко виводить токсини з організму і допомагає схуднути точно, як Ку Дін чай. Також завдяки йому клітини мозку не окислюються, чим не може похвалитися жоден інший чай. Його можна пити діабетикам, так як він знижує кількість цукру в крові. Так само комплекс вітамінів допомагає зміцнити організм і легко засвоїти кальцій. Існують заспокійливий, загальнозміцнюючий і тонізуючий купаж. До їх складу входять тільки перевірені цілющі трави і рослини. У кожному міститься велика кількість мінералів і мікроелементів.

Великий вибір ви завжди зможете знайти на нашому сайті. Тепер купажний чай недорого доступний кожному.Показано з 1 по 20 з 38 (всього 2 сторінок)