breadcrumbs_revolution_theme

Ласкаво просимо в інтернет магазин - «Кава в Україні»!

На нашому сайті ви зможете купити каву і чай та іншу продукцію, яка відповідає новітнім стандартам якості. Наш інтернет магазин кави та чаю в Києві пропонує якісний товар і дуже великий асортимент. Це все стало можливим завдяки співпраці без посередників з безліччю технологічних підприємств кави і чаю.

Тому наші ціни на товари є оптовими навіть для роздрібних покупців.

Наш онлайн магазин «Кава в Україні» - це те місце, де ви зможете недорого купити каву і чай до будь-якого приводу.

Всі замовлення приймаються через кошик на сайті kofe.in.ua або на пошту info@kofe.in.ua 24 години на добу щодня, а також за телефонами +38 (093) 354-79-09, +38 (096) 141-28-62 з 10:00 до 19:00 Субота, Неділя – з 10: 00 до 15: 00.

Після узгодження всіх деталей, підтвердження наявності обраного товару менеджером і 100%-й передоплати замовлення приймається до обробки. Відправка замовлення здійснюється протягом п'яти робочих днів після підтвердження повної оплати. Замовлення, які вчасно були неоплаченими протягом 3-х днів, анулюються.

Перш ніж оформити замовлення, просимо уважно ознайомитися з розділами: «Оплата» і «Доставка». Замовляючи товар на нашому сайті, Ви автоматично погоджуєтеся з умовами роботи інтернет магазину «Кава в Україні». Ми цінуємо думку кожного з наших клієнтів і просимо залишати відгуки про роботу нашої компанії. Приємного вам онлайн шопінгу та вдалих покупок разом з онлайн магазином «Кава в Україні»!