Кава в монодозах

Історія виникнення кави в монодозах

З кожним роком процес приготування кави удосконалюється і завжди придумується щось нове. З появою в світі кавоварок участь людини в цьому довгому процесі і зовсім зійшла нанівець. Але це сталося не відразу. Щоб вийшла якісна хороша кава, все одно потрібно було засипати зерна або мелену каву і чекати, це все ще не влаштовувало тих, хто сильно цінував свій час. Тому не так давно придумали каву в монодозах. Вона зберігає в собі майже всі корисні властивості зернової, але готується так само швидко, як розчинна. Це свого роду золота середина між кавою целонозерновою і розчинною кавою. Купити каву в монодозі тепер можна і в Україні, тим більше що вона вже давно отримує підтримку за свій смак і аромат.

Монодози, це спресована мелена Кава, запакована в паперову упаковку. Вона призначена, як правило, для однієї чашки кави і для її приготування обов'язково використовують спеціальну кавоварку. Сам процес не таїть в собі якоїсь особливої техніки. Все, що потрібно – помістити одну монодозу в кавоварку і можна сміливо насолоджуватися ароматним, чарівним напоєм, ні по одному параметру не поступається іншим видам. У зерні кави зберігаються ті ж корисні речовини, що і в монодозі. Тим більше, що вам нічого додавати в напій не потрібно. Кава в монодозах розроблена так, що кожен окремий пакетик містить в собі все необхідне.

Якщо ви сумніваєтеся в якості продукту, поспішаємо вас запевнити, що Кава в монодозах запакована в точно таку ж герметичну упаковку, як і інші кави. Вона довго зберігає корисні речовини і насичений аромат, а інертний газ всередині цьому тільки сприяє.

Види кави в монодозах

Сучасна порційна кава стала дуже популярною у світі. Монодози відрізняються тим, що ідеальне співвідношення компонентів дозволить вам не витрачати час на підрахування необхідної кількості кави, а дозволить відразу приготувати її, закинувши в кавоварку і натиснувши на кнопку. Дуже зручно і швидко ви отримаєте той самий напій, що подають в дорогому ресторані або улюбленої кав'ярні в іншому кінці міста. Тепер якісну каву можна робити прямо вдома.

Особливістю кавових монодоз є те, що для їх приготування потрібна спеціальна кавоварка. Ціна на неї відносно не висока, вона нижче, ніж на звичайні кавомашини, і залежить, звичайно ж, від виробника, але це хороше вкладення на кілька років вперед дозволить вам готувати улюблений ароматний напій у будинку за лічені хвилини.

Майже всі великі компанії кави роблять каву в монодозах і можуть похвалитися насиченим смаком, бадьорим ароматом і різнотипністю смаків. Ви обов'язково знайдете щось підходяще для себе, серед величезного асортименту і не пошкодуєте про вибір. Кава прекрасно доповнить ваш заряд енергії вранці, придасть позитивних емоцій на весь день і поліпшить настрій.

Переваги і користь кави в монодозах

З появою на світовому ринку кави в монодозах, процес приготування кави став ще коротшим. Тепер достатньо лише закинути чалду, як її ще називають, і кавоварка все зробить за вас. Ароматна, насичена кава як в кращих кав'ярнях країни тепер готується прямо у вас вдома. Одна чалда містить всі необхідні компоненти і речовини для приємного смаку, так само як і кава в капсулах.

Ще одним приємним плюсом є ціна на таку каву. Недорогу каву в монодозах можна придбати в нашому магазині. Популярність вона знайшла через насичення аромату і м'якого вабору смаку. Тепер не потрібно підраховувати потрібну кількість, в монодозах кави вже підрахований за вас. Ідеальна пропорція, розроблена справжніми професіоналами не залишить байдужими навіть тих, хто не має особливої любові до кави. Ще вона представлена в досить великому асортименті. За бажанням, Ви зможете кожен день пробувати новий смак. Ми надаємо великий вибір різних смаків, тому купити каву в монодозах можна прямо на нашому сайті.

Так само цінителі кави відзначають те, що після такого приготування кавоварку не потрібно чистити. Всі знають, що звичайна приготована кава в турці або кавомашині залишає після себе маленькі частинки, які потім доводилося ще й відмивати. Тепер ця проблема відпала сама собою - в монодозах кава зроблена найзручнішим для вас чином. Чистити нічого не потрібно. Це ідеальний варіант, як для дому, так і для офісу.Показано з 1 по 20 з 30 (всього 2 сторінок)