Кава розчинна

Кава розчинна - продукт, з якого починається ранок великої кількості людей. Кава бадьорить, заряджає енергією, дає можливість швидко прокинутися і включитися в повсякденні справи, прискорити свій темп.

Мелена кава або розчинна-справа уподобань і звички. Вранці, в поспіху, не кожен може дозволити собі витрачати час на кавовий ритуал з зерновим аналогом. До того ж, в чашці зернової кави буде міститися приблизно в 2 рази більше кофеїну, ніж в розчинній, що теж не всім підходить.

Проте, слід знати, що кофеїн, отриманий організмом з розчинної кави, довше знаходиться в організмі (до 10 годин, в той час як кофеїн з зернової кави виводиться протягом 3-х годин).

Допустима добова норма кави - до трьох чашок в день, так як надмірне вживання кофеїну може мати несприятливий вплив на нервову систему.

Види розчинної кави

Розчинна кава  може бути трьох видів: гранули, порошок або сублімований варіант. Розрізняються ці варіанти способом виробництва.

Порошкоподібний вид кави отримує, попередньо дроблячи обсмажені зерна, а після впливаючи на них гарячою водою під тиском.

Гранульований вид кави отримують тим же способом як і порошковий, але є відмінності в обробці концентрату його за допомогою пари збивають у форму гранул.

Сублімований вид кави являє собою кавовий відвар, який піддають заморожуванню і зневодненню.

Історія розчинної кави починається з 1890 року, коли вона була запатентована вченим Девідом Стерном. У масове виробництво він був виведений під брендом Nescafe в 1938 році.

Якою має бути розчинна кава?

  • вміст кофеїну в каві не повинен перевищувати 2,3%;
  • розчинна кава повинна бути забарвлена однорідно, що дає нам зрозуміти, що в складі немає сторонніх домішок;
  • після розчинення кавової маси у воді, не повинно залишитися ніякого осаду;
  • смак кави не повинен містити додатковий присмаків, про які не вказано на упаковці. Для Арабіки допускається більш м'який смак, ніж для робусти.

Зберігати розчинну каву рекомендується в банці, не змішуючи при цьому залишки старої кави з новою. В цілому, каву розчинну краще брати невеликими порціями, щоб не зберігати довго, так як даний продукт досить примхливий в тривалому зберіганні.

Купити розчинну каву можна в будь-якому супермаркеті, кількість виробників і марок представлено широко. Кава в магазині продається в спеціальних відділах, де під неї відведені цілі стелажі.

Види і марки кави

Carte Noire

Популярна марка в нашій країні, бренд належить США, але випускається кава на російських заводах. Виробник заявляє високий вміст кофеїну в своєму продукті-4%. Зустріти в магазинах можна як в скляній упаковці, так і в стандартній упаковці у вигляді пакета, також в порційних стіках.

у чому фішка?

Глибокий смак з гіркуватим післясмаком. Ціна може бути вище середньої, так як марка позиціонує себе як преміум-клас.

Jardin

Бренд належить Швейцарії, випускається продукт на заводах Швейцарії і РФ.

Поставляється як в скляних, так і в пластикових упаковках, представлено кілька сортів. Найпопулярніший в даній торговій марці-Коламбія Супремо, середнього помелу і середнього ступеня обсмаження.

у чому фішка?

Легкий ванільний післясмак, без гіркуватості. Ціна - в рамках цін бюджетних марок.

Jacobs Monarch

Бренд належить американській компанії Mondelez, виготовляється в Росії. Кава користується великою популярністю, завдяки хорошій якості при бюджетній ціні.

Упаковки можуть бути і у вигляді скляних банок, і пластикових упаковок. Популярністю користуються стіки.

Вміст кофеїну-3, 35%, світлий колір субстрату, стійкий кавовий аромат.

у чому фішка?

Яскраво виражений аромат, післясмак - з кислинкою.

Tchibo Exclusive

Володіє брендом німецька компанія Maxingvest AG, виробляється в Росії.

Під даною торговою маркою випускаються різні сорти кави. Упаковується як в скляній банці, так і в пластик. Вміст кофеїну-3, 1%.

у чому фішка?

Є сумішшю Арабіки і Робусти, з яскраво вираженим кавовим ароматом. Має легкі смакові відчуття. Є бюджетною маркою.

Nescafe Gold

Даний бренд належить Nestle (Швейцарія), виробляється може на декількох підприємствах.

Основна частина розчинної кави Nescafe Gold-Арабіка. Вміст кофеїну-4% і вище смак з гірчинкою.

у чому фішка?

Кава досить міцна, а смак – різкий. У лінійці представлений вибір розчинної кави всіх видів обробки.

Більшість брендів, що випускають каву розчинну, також представляють лінійки кави в зернах.Показано з 1 по 20 з 168 (всього 9 сторінок)