breadcrumbs_revolution_theme

Шановні клієнти, інтернет магазин «Кава в Україні» працює по 100% -й передплаті обраного вами товару. Після уточнення всіх деталей (наявності розміру, кольору, способу доставки і т.д.) ми оформляємо ваше замовлення, після чого вам на адресу електронної пошти або смс-повідомленням на телефон виставляється рахунок з реквізитами для оплати.

  • Увага: мінімальна сума замовлення від 500 грн.

Оплата замовлень в нашому інтернет магазині здійснюється на карту Приват Банку. Номер карти повідомляється менеджером при наданні реквізитів оплати. Оплачуючи своє замовлення, Ви вносите точну суму до оплати + комісію банку, яка становить 1% від суми платежу. Зверніть, будь ласка, свою увагу на внесену суму грошей і на зараховану суму на рахунок, вони повинні бути рівними.

Оплатити своє замовлення Ви зможете будь-яким зручним способом: платіжна система «Приват 24», термінали самообслуговування або через відділення «Приват Банку». Зверніть, будь ласка, увагу на те, що зарахування на рахунок коштів, зроблене через інші банки і Ibox-си, відбувається довше, що в свою чергу ускладнює перевірку платежу і відкладає відправку замовлення.

Після того як Ви оплатили своє замовлення, обов'язково повідомте зручним для вас способом: на електронну пошту info@kofe.in.ua, смс-повідомленням або зателефонувавши по телефону інформацію про оплату:

  • Точний час переказу грошових коштів.
  • Суму платежу.
  • Прізвище.
  • Номер замовлення.

Звертаємо вашу увагу, замовлення, які Ви не сплатили протягом 3-х робочих днів, скасовуються.

Оформляючи своє замовлення на сайті «Кава в Україні», Ви приймаєте всі умови роботи нашого магазину.

Якщо у вас виникли будь-які питання, чекаємо ваших дзвінків за телефоном:  з 10:00 до 19:00 субота, неділя - з 10 : 00 до 15:00.