Кава в зернах арабіка

Кава в зернах арабіка

Не секрет, що Арабіка на смак більш «м'яка», ніж робуста і в більшості випадків намагаються замовити саме її. У зерні мало кофеїну і зараз її вирощують дуже багато, майже 70% від усієї кави. Але як же з'явилася кава в зернах арабіка? Існує безліч різних легенд, які розповідають нам її історію, але сама правдоподібна свідчить про пастуха Калді. Він випасав Кіз і помітив, що після поїдання ними невідомих йому плодів вони ставали бадьоріше і приходили в збуджений стан. Про своє спостереження він розповів місцевому ченцеві, а той, пізніше, почав використовувати напій як тонізуючий засіб для ченців.

Арабіку знайшли на Аравійському півострові. Дерево, з якого збирають плоди, дуже вимогливе, воно не переносить будь-які зміни і дає плоди два рази на рік. У рік з одного дерева можна отримати не більше одного кілограма готових кавових зерен. А рабіку в зернах не може дозволити собі кожна країна, точно як і будь-яка інша кава в зернах, оскільки там повинен бути ідеальний клімат і грунт зі спеціальним складом, який буде живити її корисними речовинами. Європейці хотіли роздобути собі цей підбадьорливий напій, але їм нічого не вдавалося, оскільки рослина просто не приживаюся на їх землі. Кава в Європі з'явилася не відразу, спочатку її привозили для особистого використання і лише в XVI віці почали використовувати в комерційних цілях.

Різновиди кави в зернах Арабіки

Плоди кави в зернах Арабіки мають мигдалеподібну форму. Дозрівання плоду Арабіки відбувається приблизно десять місяців. Після дозрівання стиглі ягоди покриваються дуже міцною шкіркою, а зерна покриваються сіруватою оболонкою. Дерево дає перші плоди тільки через кілька років, після того, як його пересаджують.

У світі є близько 130 різних видів кави. Це і гейма, і тумор, і катуаї і кава робуста, але все виробництво арабіки в зернах спирається в цілому десь на близько тридцяти різновидів. Найпоширеніші з них: марагоджип, бурбон і катурра.

  • Марагоджин дуже популярний вид кави в зернах арабіка. По іншому його ще називають слоновим зернятком, оскільки дуже цінують за м'який смак. Вважається, що він з'явився в бразильському штаті Баїя.
  • Бурбон найперша природна мутація типіки. Її відкрили на острові Реюньйон, коли острів її називався Бурбон, тому і назва така. У той час Назва того чи іншого виду залежало від місця, в якому знаходили каву.
  • Катурру вперше знайшли в Бразилії приблизно в середині XX століття. Вона давала більше плодів, ніж бурбоа і значно нижче, що було дуже зручно при зборі плодів.

Кава арабіка в зернах недорого - це не міф, а справжня реальність. Кава відносно недорога і повністю виправдовує якість.

Переваги кави в зернах Арабіки

Кава - улюблений напій багатьох у всьому світі. Арабіка - це найважливіше кавове дерево в усьому світі, оскільки дає нам майже 70% всієї світової кави. З його плодів роблять неповторну м'яку каву, прямо як у арома кави, без якої велика частина населення не уявляє свого життя. Ціна на каву арабіка в зернах дуже демократична, вона вже довгий час залишається прийнятною і повністю виправдовує якість. Гамма смаку і аромату залежить від клімату, кількості опадів і, звичайно, від самого сорту. Однак деякі справжні кавомани впевнені, що домогтися ідеальнї кави можна тільки при змішуванні різних сортів.

Зерна Арабіки дуже корисні. У їх складі є кофеїн, кофедубильна кислота, жири, білки, цукор, а також вітаміни (РР, Е, групи В). Є також і невелика кількість мінералів. Чашка натуральної, якісної, правильно приготованої кави з ранку - це однозначно дуже корисно. Чашка такої кави подарує заряд бадьорості на цілий день і навіть більше і допоможе відразу прокинутися. Також кава сприяє швидкому загальному обміну речовин, має сечогінну дію, тому посприяє зниженню зайвої ваги. Науково доведено, що вживання натуральної кави зменшує ризик розвитку астми і розвитку діабету другого типу. Купити каву в зернах арабіка можна в нашому магазині, у нас зібрані всі види, які так полюбилися в сучасному світі. Тепер приготувати улюблений напій можна прямо на своїй кухні, не виходячи з дому. Ми доставимо каву будь-яким зручним для вас способом і насолода буде присутня в кожній чашці свіжозавареного ароматного напою.Показано з 1 по 20 з 64 (всього 4 сторінок)