Кава в капсулах

Кава в капсулах

Неймовірна технологія яка дозволяє насолодитися палітрою смаків і ніжною пінкою. Цю дивовижну технологію кави в капсулах створив інженер з аеродинаміки Ерік Фарв. Більше 40 років тому, цей винахідник викликав епоху капсули з кавою. Фавр завжди знав, що він буде винахідником, але саме його італійська дружина поставила йому виклик, який зробить його кар'єру. Якби Анна-Марія не дражнила свого чоловіка, про ніжну каву, що вживається швейцарцями, світ ніколи б не спробував цієї смакоти.

Його Інновація повністю змінила те, як ми п'ємо каву, і зробила в капсулах кави справжнім успіхом.

Анна-Марія і Ерік заглядали за прилавки і опитували співробітників, поки одного разу Бариста Євгеніо не показав їм свій секрет. Бариста прокачував каву, потягнувши важіль через кілька коротких проміжків часу. "Це хімія: окислення виявляє всі аромати і смаки", - пояснював Фавр. Саме тут у нього з'явилася ідея, що машина вводить максимальну кількість повітря в воду, витіснених з капсул. Перш ніж зупинитися на своїй формулі піна = повітря + вода + кавові масла. Фавр винайшов герметичну капсулу, в яку потрапляє повітря, перед тим як пропускати воду, наповнюючи чашку пінистим Еспресо.

Купити каву в капсулах за оптовою ціною

Кава в капсулах - це можливість насолодитися ароматною кавою, менше ніж за хвилину. Зараз існує велика кількість магазинів, які пропонують цю можливість. Серед яких великі і зовсім дрібні представники. Цими послугами користуються, як бариста з популярних кафе так і любителі смачної кави. Але тих і інших хвилює одне: співвідношення ціни і якості.

Ціна на каву в капсулах залежить від декількох показників:

 • якості сировини
 • популярності бренду
 • країни виробника.

Ми намагаємося поєднати всі ці показники, так щоб це не збільшило ціну. Відвідавши - магазин Кава в Україні, Ви зможете переконатися в різноманітності вибору. Купити каву в капсулах на будь-який смак. Наша ціна на каву в капсулах приємно здивує, так само, як і якість сировини і швидкість доставки.

Переваги та недоліки кави в капсулах

Кавові капсули-суперечливий, але дуже популярний продукт у світі кави. Одні люди їх люблять, а інші вважають, що вони означають смерть класичного еспресо і артистизму бариста. Частково це правда, оскільки часте їх використання призвело до меншої кількості навчених барист, заради більшої зручності.

плюси:

Очевидно, що користуватися кавовими капсулами має чимало переваг, інакше вони не отримали б такого поширення в усьому світі.

 • Вони ефективні за часом. Напевно, найважливіше і найпотужніша перевага - це те, що вони економлять багато часу.
 • По-друге, власникам кафе і ресторанів більше не потрібно навчати працівників, щоб вони стали бариста або платили зарплату, яку просить досвідчений, професійний бариста.
 • Вони забезпечують узгодженість смаку. Одне, в чому ви можете бути впевнені - це те, що ви завжди отримуєте однаковий смак улюбленої заварки. І це не стосується тільки еспресо.
 • Кавові капсули, дуже популярні і використовуються комерційно, що означає їх різноманітність. Ви можете вибрати від популярного рістретто, латте, американо, бариста або капучіно, до більш особливим - які залежать від марки. Такі як карамельне капучино, латте маккіато, безкафе, мока, чай латте і багато інших сумішей. Деякі марки навіть випускають чайні капсули.
 • Продукт довше залишається свіжим завдяки індивідуальному пакуванню.

мінуси:

Звичайно, все має свої недоліки і капсули теж. Хоча багато з них досить суб'єктивні, оскільки залежать від кожної людини, і не будуть впливати на всіх однаково.

 • Деякі види не підлягають вторинній переробки або їх важко переробляти. Вони виготовляються з пластику або алюмінію, або суміш обох. Правильна і ефективна їх переробки означати відділення пластика, алюмінію і органічних речовин і їх утилізацію належним чином. Це саме по собі вимагає спеціальних систем переробки і ресурсів, які не доступні в багатьох країнах.
 • Вони не ідентичні класичному Еспресо, особливо тому, яке готує професійний бариста.
 • Ви повинні бути обережними, перш ніж купувати кавоварку, адже деякі працюють тільки з капсулою конкретного розміру.
 • Вони відштовхують кафе від навчання бариста, для приготування ручних напоїв Еспресо.
 • Капсули містять попередньо мелену каву. Це саме по собі доводить, що кава не буде такою свіжою, як коли її готують з зерна, яку перемелюють на місці. До того ж, капсули мають тривалий термін зберігання, а це означає, що кава, яку Ви п'єте сьогодні, може бути меленою і упакованої місяцями, можливо, за рік до цього.

Перед вибором кави запам'ятайте, цей найважливіші аспек, і використовуйте його: наявність часу, очікування якості, потреба в різноманітності, зручності і чесний рівень пристрасті. Це і є справжня кава.Показано з 1 по 20 з 66 (всього 4 сторінок)