ВІДЕНСЬКА КАВА

Історія Віденської кави

Історія появи Віденської кави тісно пов'язана із закінченням блокади Відня в 1683 році. Тоді турецька армія взяла в облогу столицю - Священної Римської імперії Відень. Кілька місяців місто мужньо трималося, поки не підійшли союзні війська і не розгромили турків. Ця битва увійшла в історію як Віденська битва, але вона має й іншу назву - "кавова битва". Легенда свідчить, що Георг Франц Кульчицький перший, хто отримав дозвіл на продаж кави, після того як героїчно проявив себе в бою, чим заслужив від імператора велику милість. Він використовував кавові зерна, які колись завезли турки. На його честь була названа Віденська вулиця, А на розі Фаворитенштрассе був встановлений пам'ятник.

Перші кав'ярні у Віденському стилі відрізнялися від інших. Офіціанти, наприклад, обов'язково подавали склянку води з кожною чашкою Віденської кави, а приміщення були оснащені більярдними столами і картами для ігор. Великий крок в історії Віденської кави трапився, коли там вперше дозволили подавати гарячі страви і алкоголь.

Кав'ярні в характерному стилі відкрили в багатьох містах Європи. Характерними для Віденських кав'ярень були величезні приміщення, Червоний оксамит на стільцях і розкішні люстри. Кав'ярню відмовлялися вважати пристойною, якщо хоч чогось зі списку не вистачало. Кава Віденська стала цілою традицією для чоловіків і лише в 1856 році жінкам дозволили заходити туди. До цього касирки були єдиними жінками в приміщенні.

Види Віденської кави

Перше, що відрізняє кав'ярні Відня від інших те, що там пропонують каву зварену за своїм особливим рецептом, до якого традиційно подають склянку води. Однак не обов'язково їхати в Австрію, щоб спробувати їх смачний напій, ви можете купити Віденську каву в нашому магазині і зробити імпровізовану кав'ярню у себе вдома. На жаль, не існує одного точного рецепту Віденської кави. Якщо ви, наприклад, любите саму звичайну каву без добавок, то вам підійде класичний рецепт. Потрібно просто взяти дві чайні ложки меленої кави, 50 грамів вершків і 25 грамів цукру. Цей рецепт не підходить для інших видів кави, наприклад для кави Nescafe або кави Старого Львова, Але вона береже в собі таємницю старовинних Віденських вуличок.

Варто запам'ятати, що для кави потрібно використовувати тільки збиті натуральні молочні вершки. З нею пінка вийде дуже високою і красивою. Після зверху наливають готові вершки.

Ми пропонуємо придбати каву Віденську і спробувати приготувати вдома наступні традиційні напої:

  • Kleiner Schwarzer (Еспресо) підійде вам, якщо ви любите міцну чорну каву, вона стане прекрасним підбадьорливим доповненням до Вашого ранку. Її смак чимось схожий з кавою illy.
  • Verl ä ngerter Schwarzer роблю з додаванням двох порцій води на одну порцію еспресо, тому вона не така міцна як перша, але поступається їй тільки по параметру гіркоти.
  • Gro ß er Schwarzer це подвійна порція Kleiner Schwarzer, якщо ви любите багато міцної кави.
  • Kleiner Brauner роблять з додаванням молока, з малопомітною гіркотою в смаку.

Варто запам'ятати, що для кави потрібно використовувати тільки збиті натуральні молочні вершки. З нею напій вийде з красивою і високою пінкою. Після на рівномірно розподілений поверхні по чашках кави викладаються раніше підготовлені вершки.

Переваги та недоліки Віденської кави

Якісні кавові зерна-запорука Вашого успіху. Кава вийде насичена і смачна, тільки якщо вона буде свіжа. Ми пропонуємо купити Віденську каву недорого в нашому магазині. Тепер ви точно зможете насолодитися смаком справжньої, традиційної кави не виходячи з дому. Насичений смак і тонкий, вабливий аромат допоможуть вам перенестися в Австрію XXVIII століття і відчути себе справжнім європейським аристократом. Ви зможете насолодитися не напоєм, а особливим ритуалом і історичною традицією.

Віденські кав'ярні були створені для того, щоб в них міські аристократи забували про всі свої проблеми, неспішно пили міцний ароматний напій, обговорювали останні світові новини і насолоджувалися життям. У сучасному світі все це ви зможете зробити вдома, тим більше що в нашому магазині ціна на Віденську каву дуже демократична. Ви можете придбати товар на сайті, тим більше що у нас завжди діють знижки та цікаві пропозиції.Показано з 1 по 20 з 94 (всього 5 сторінок)