KIMBO

Історія кави Кімбо

Каву здавна любили майже у всіх європейських містах. З того самого часу, як перше зернятко було завезено на їх землю воно привело всіх у захват. Якийсь час напій навіть користувався більшою популярністю, ніж чай. В Італії ароматний напій з'явився дуже давно із самого початку італійці почали ставитися до нього вкрай трепетно. Саме там багато років працювали над тим, щоб винайти абсолютно новий, вишуканий смак і у них вийшло. Досить довгий час вони обсмажували зерна кави на своїй кухні або в торгових вуличних возах, а вже через деякий час країна прославилася на весь світ своєю так званої італійською обжаркою кави. Темна обжарка, як її ще називали, викликала фурор серед усіх брендів і прославилася своїм неперевершеним смаком з елементами гіркоти. Завдяки цьому в XX столітті з'явилася кава Кімбо.

Компанію заснували в Неаполі. Місто зберігало в собі справжню романтичну атмосферу і ранкова кава на балконі тільки згущувала фарби. Так історично склалося, що там кожен другий житель займався продажем кави, точно як і вся сім'я засновників. Вони прославилися не тільки новим смаком, який швидко отримав популярність, але і, так само, компанія придумала нову упаковку. Герметична банка була чимось абсолютно новим і незвіданим досі. У ній кава спокійно зберігалася набагато довше, не втрачаючи свої смакові якості, а ще її можна було перевозити. Це було дуже зручно. Що ще немало важливо, так це те, що Кімбо каву купити могли абсолютно всі неапольці та італійці. Напій не відрізнявся великою ціною і разом зі своїм цікавим смаком швидко отримав визнання у всій Європі, а потім і за її межами.

Види і особливості кави Кімбо

Кава Кімбо дивує своєю різноманітністю і складом. Будь-який бажаючий знайде для себе відповідний тип за лічені хвилини. Вона нагадує каву Lor і не поступається ні по одному параметру. Більш того ми надаємо великий вибір кави Кімбо недорого. У нашому магазині ви в будь-який момент зможете придбати улюблений напій або вибрати новий, щоб поміняти його на щось новеньке.

Кава Кімбо почали робити як зернову. Вже тоді нове обсмажування сприяло виходу абсолютно унікального продукту. Так, Кімбо Aroma і Dolce надають зерна темного обсмаження і міцну родзинку. Кімбо Crema і Grand Mersella підійде тим, хто любить більш ніжні нотки. Для їх виготовлення застосовують тільки найновіші методики.

Мелену каву запропоновано в декількох варіаціях, а саме:

  • Кімбо Espreso Napoletan.
  • Кімбо Gold Arabica.
  • Кімбо Aroma Intens.
  • Кімбо Decafeinato.

Її виготовляють так, щоб при цьому не нашкодити навколишньому світу. Прикметка U на упаковці так само вказує на те, що і сам напій повністю натуральний. Індивідуальна температура при обсмажуванні зерен робить смак ще яскравішим і більш насиченим. А ще він зберігає в собі древній рецепт, прямо як Кава зі Львова. Головний завод в Неаполі об'єднує в собі всі цехи, необхідні для приготування кави.

Бренд так само надає лінійку для офісів. Напій в капсулах, дуже нагадує марку - Будинок Кави, підходить для кавових машин. Він сприяє дотриманню чистоти і здорово зменшує тривалість приготування. У них навіть прийнято робити перерву не на обід, а на каву.

Переваги та недоліки кави Кімбо

Кімбо - кава, яку цінують мільйони кавоманів. Доступність, цікавий смак, елегантний запах і великий асортимент роблять її дуже відомою. Майже в кожній країні чули про неї. Кімбо працюють на совість і виготовляють якісну каву, яку люблять усі. Їх відмінною рисою є і те, що каву постійно тестують, щоб переконатися, що вона насправді хороша і якісна. Компанія не просто позиціонує себе як виробник преміум кави, вони підтверджують свої слова документально.

Вишуканий напій добре доповнить Ваш ранок, подарує заряд бадьорості на цілий день. Самі добірні і якісні зерна Арабіки, наповнені корисними мікроелементами, подарують Вашому організму відчуття легкості і впевненості. Ви не зможете відмовитися від неї вже після першої чашки. Асортимент кави Кімбо недорого наданий на ринку вже кілька років і приваблює клієнтів знову і знову. Єдиний недолік, про який вони говорять, це те, що напій закінчується занадто швидко, оскільки пити його хочеться знову і знову. Радимо придбати дану марку кави і переконатися в цьому. Кімбо каву купити можна у нас. Тепер вона більш доступна, а все, що потрібно - кілька кліків мишкою.Показано з 1 по 20 з 34 (всього 2 сторінок)